Kancelaria Indywidualna Adwokat Paweł Ciemniewski

Kancelaria Indywidualna Adwokat Paweł Ciemniewski
Adres:
ul. 3 Maja 10
41-300 Dąbrowa Górnicza
Kontakt:
+48 570 099 665

Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Maja 10 założona została w 1990 r. przez nieżyjącego już dziś adwokata Marka Ciemniewskiego po tym, gdy wystąpił z Zespołu Adwokackiego Nr 1 w Dąbrowie Górniczej i rozpoczął, jako pierwszy w tym mieście praktykę w formie Kancelarii Indywidualnej.

Współpraca z klientami Kancelarii opiera się nie tylko na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu zawodu adwokata i rzetelnej merytorycznej wiedzy, ale także na zrozumieniu rzeczywistych potrzeb klienta, zgłębieniu problemu i dostosowaniu adekwatnych, optymalnych dla klienta rozwiązań. Relacje adwokat klient oparte są zawsze na wzajemnym zrozumieniu i pełnej świadomości klienta co do podejmowanych przez adwokata działań i możliwych efektów. Kancelarie współpracują z doświadczonymi notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi, brokerami ubezpieczeniowymi oraz rzeczoznawcami i biegłymi różnych specjalności w zależności od aktualnych potrzeb dla zapewnienia kompleksowej pomocy prawnej. Adwokaci posiadają bogatą praktykę w zakresie rozwiązywania wszelkich problemów prawnych, a także w prowadzeniu spraw sądowych. Rodzinny charakter Kancelarii pozwala na osobiste zaangażowanie adwokata w prowadzenie powierzonych spraw. Dostęp do portalu informacyjnego sądów większości apelacji w kraju zapewnia klientom Kancelarii bieżącą informację o etapie prowadzonych postępowań sądowych.


Specjalizacje: Spadki, Prawo rodzinne , Ubezpieczenia, Prawa konsumenta , Nieruchomości, Sprawy karne , Prawo spółek , Działalność gospodarcza , Kontrakty gospodarcze , Zamówienia Publiczne , Prawo ochrony konkurencji , Prawo budowlane , Postępowanie sądowe , Prawo pracy firma, Pozostałe , Prawo pracy .