KSP T. Srokosz i Wspólnicy sp. k.

KSP T. Srokosz i Wspólnicy sp. k.
Adres:
Silesia Business Park ul. Chorzowska 150
40-101 Katowice
Kontakt:
+48 32 731 68 50

KSP T. Srokosz i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Katowicach działa od 2003 r., doradzając we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jesteśmy jedną z większych i stale rozwijających się kancelarii na Śląsku. Obsługujemy międzynarodowe korporacje i polskie spółki, inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, instytucje finansowe, dużych inwestorów nieruchomościowych oraz spółki giełdowe, a także przedsiębiorców indywidualnych. W gronie naszych klientów znajdują się także instytucje publiczne oraz organy administracji rządowej i samorządowej.

Efektywnie łączymy wiedzę prawną i ekonomiczną, rozumiejąc, że nowoczesny biznes wymaga odpowiedniego zarządzania ryzkiem i odważnego planowania – dlatego nasi klienci mają do dyspozycji zespół adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych.

Zespół KSP składa się z ponad 30 osób – wśród nich są radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, aplikanci radcowscy i adwokaccy, prawnicy i konsultanci z wykształceniem ekonomicznym. Doświadczenie zdobyte m.in. w globalnych firmach konsultingowych, międzynarodowych kancelariach prawnych, sądach przekładamy na profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe dla naszych klientów.

KSP podpisała umowę o współpracy z Andersen Global, międzynarodowym stowarzyszeniem firm prawniczych i podatkowych. Andersen to kancelarie prawne z całego świata, prawie 4 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 129 lokalizacjach. Rozpoczęcie współpracy z KSP oznacza bezpośrednią obecność Andersen Global na południu Polski. Dzięki współpracy z KSP europejscy klienci Andersen Global uzyskają profesjonalną obsługę prawną i podatkową z uwzględnieniem lokalnej specyfiki.  

Zapraszamy do kontaktu.
KSP T. Srokosz i Wspólnicy Sp.k
ul. Chorzowska 150 | 40-101 Katowice
Magdalena Patryas, partner zarządzający
magdalena.patryas@ksplegal.pl