Stemplewski Szczudło & Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.

Stemplewski Szczudło & Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.
Adres:
ul. Poniatowskiego 9/1
64-100 Leszno
Kontakt:
+ 48 65 520 54 52

Stemplewski Szczudło & Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. stanowi jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii w regionie. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Sporą grupę klientów tworzą również osoby fizyczne poszukujące doradztwa i reprezentacji w sprawach sądowych. Kancelaria wspiera budowę kilku dużych projektów i przedsięwzięć w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku.

Fundamenty pod aktualną strukturę firmy położył Stanisław Stemplewski – radca prawny świadczący pomoc prawną od 1983 roku. Pierwsza siedziba Kancelarii znajdowała się przy ulicy Słowiańskiej w Lesznie. Od 2014 roku obsługa prowadzona jest w nowej siedzibie, położonej przy ulicy Józefa Poniatowskiego 9. Od tego też czasu Kancelaria działa pod nazwą: STEMPLEWSKI SZCZUDŁO & PARTNERZY KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH oraz pod zarządem wspólników: Michała Stemplewskiego i Michała Szczudło.

Obecnie zespół Kancelarii liczy kilkanaście osób, w tym trzech adwokatów oraz czterech radców prawnych.

W podejmowanych działaniach łączymy wiedzę i doświadczenie prawnicze ze specjalistyczną wiedzą ekspercką z innych dziedzin. Doradzamy w zakresie optymalnych rozwiązań dla biznesu. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań. Występujemy przed sądami cywilnymi, karnymi i administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym i Sądem Najwyższym. Łączymy konserwatyzm z nowoczesną technologią. Współpracujemy z notariuszami i komornikami. Nasz największy sukces to trwałe relacje, które zbudowaliśmy z naszymi Klientami. Niektóre mają już ponad trzydzieści lat. 

Stemplewski Szczudło & Partnerzy -  „Setki obsłużonych Klientów, tysiące załatwionych spraw”.