Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM Oleszek, Żarnowiec, Harat spółka komandytowa

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM Oleszek, Żarnowiec, Harat spółka komandytowa
Adres:
Mickiewicza 6/4
32-600 Oświęcim
Kontakt:
+48 33 848 69 00

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM powstała w 2007 roku, a jej pierwszą siedzibą były Tychy. Swój obecny kształt przyjęła z dniem 1 czerwca 2012 roku, jako spółka komandytowa radców prawnych i adwokata. Z kolei w 2013 r. siedziba Kancelarii została przeniesiona do Oświęcimia. Od prawie samego początku jesteśmy do Państwa dyspozycji także w oddziale w Żywcu przy ul. Kościuszki 33A.

Obecnie nasza kancelaria jest jedną z większych kancelarii prawniczych w rejonie. Stały zespół  liczy obecnie 11 osób w tym adwokata, czterech radców prawnych, czterech aplikantów oraz prawników. Ponadto współpracujemy z licznymi ekspertami różnych dziedzin prawa oraz zagranicznymi kancelariami m.in. w Niemczech, Austrii oraz Wielkiej Brytanii, a także z doradcą podatkowym. Zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, rozmowach handlowych, prowadzenie szkoleń, pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Świadczymy również usługi na rzecz podmiotów zagranicznych, których obsługa odbywa się w języku angielskim i niemieckim.

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów oraz współpracy z ekspertami możemy świadczyć pomoc prawną w każdej dziedzinie na najwyższym poziomie. Zapewniamy pomoc prawną również w niszowych dyscyplinach takich jak  prawo prywatne międzynarodowe, prawo medyczne, prawo własności intelektualnej oraz prawo zamówień publicznych.

Pracujemy według najwyższych standardów usług prawniczych, które gwarantują rzetelność i terminowość wykonywanych zadań. Zapewniamy całkowitą poufność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji, w tym wymagane procedury ochrony danych osobowych.  Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo zrozumieć jego potrzeby i sprostać oczekiwaniom.

Specjalizacje: Spadki, Prawo rodzinne , Ubezpieczenia, Sprawy bankowe , Prawa konsumenta , Nieruchomości, Sprawy administracyjne , Sprawy karne , Prawo spółek , Działalność gospodarcza , Kontrakty gospodarcze , Własność intelektualna , Zamówienia Publiczne , Prawo ochrony konkurencji , Transport , Prawo budowlane , Ochrona środowiska , Prawo bankowe , Prawo karne gospodarcze , Postępowanie sądowe , Prawo pracy firma, Podatki firma, Pozostałe firma, Pozostałe , Podatki , Prawo pracy .

Dr Łukasz Żarnowiec

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Doktor nauk prawnych. Autor licznych publikacji w zakresie prawa cywilnego oraz prawa międzynarodowego prywatnego. Redaktor e-czasopisma Przegląd Arbitrażowy. Wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ekspert w zakresie szeroko rozumianej problematyki prawa cywilnego oraz prawa międzynarodowego. Specjalizuje się również w tematyce prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych. 

Wojciech Oleszek

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie w tematyce prawa cywilnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych, jak również szeroko rozumianej problematyce prawa gospodarczego. Ekspert w zakresie prawa medycznego.

Maciej Harat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Bielsku - Białej. Specjalizuje się w szeroko rozumianej tematyce prawa karnego, karnego skarbowego, a także administracyjnego, samorządowego. Doradza podmiotom gospodarczym powiązanym ze Skarbem Państwa oraz jednostkom samorządu terytorialnego.

Anna Woźnicka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, oraz Wydziału Nauk Społecznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
Swoje doświadczenie zdobywała jako prawnik w Wydziale Kontroli Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Specjalizuje się w szeroko rozumianej dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego. Ekspert w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Daniel Włoka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
W roku 2016 ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Ekspert w dziedzinie prawa administracyjnego, prawa handlowego i gospodarczego w szczególności prawa spółek.


Konrad Szczepanik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikację adwokacką odbywa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej. Swoje doświadczenie nabywa pracując w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM od roku 2009. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, jest ekspertem w dziedzinie prawa samorządu terytorialnego. 

Wojciech Harat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikację adwokacką odbywa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej. Swoje doświadczenie nabył współpracując z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokata PREMIUM od 2013 r. Specjalista z zakresu prawa karnego oraz prawa spadkowego. 

Krzysztof Drewniak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej odbywa od 2015 r. Swoje doświadczenie z zakresu prawa egzekucyjnego zdobywał jako referent prawny w kancelarii komorniczej. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa karnego, prawa ochrony środowiska, a także prawa własności intelektualnej.

Olga Możdżeń

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej. Swoje doświadczenie nabywa pracując w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokata od roku 2013 r. Specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego w szczególności prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa medycznego.