Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Karp-Rut

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Karp-Rut
Adres:
Kościuszki 7
37-100 Łańcut
Kontakt:
+48 601 203 991

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwii Karp-Rut z siedzibą w Łańcucie jest kontynuacją działającej na rynku od 2014 roku Kancelarii Prawnej. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa wymagają rzetelnego i fachowego wsparcia prawniczego w celu optymalizacji stosowanych rozwiązań dopasowanych do prowadzonego modelu biznesowego dlatego nasz zespół specjalizuje się w bieżącej obsłudze działalności zarówno małych, jak i dużych spółek prawa handlowego oraz wspierania indywidualnej działalności gospodarczej. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów krajowych i zagranicznych. Służymy  fachową i profesjonalną pomocą przy rozwiązywaniu problemów prawnych z zakresu wszelkich dziedzin prawa, m.in. prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, karnego,  administracyjnego oraz prawa pracy czy prawa medycznego.

W swojej ofercie Kancelaria posiada pakiet usług prawnych „Pro Medicus” dostoswanych do specyfiki zawodu lekarza oraz do specyfiki instytucji działających w sferze ochrony zdrowia.

W swojej działalności stawiamy na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność i zaangażowanie w sprawy Klientów. Dążenie do ciągłego doskonalenia poziomu świadczonych usług, skuteczne rozwiązywanie skomplikowanych problemów prawnych, stałe podążanie za zmianami prawa umożliwia nam spełnianie oczekiwań Klientów i umacnianie pokładanego w nas zaufania.

Zasadą prowadzonej przez nas obsługi prawnej jest daleko posunięta specjalizacja prawników. Z tego względu współpracujemy na szeroką skalę z zespołem zaprzyjaźnionych adwokatów i radców prawnych zajmujących się określonymi dziedzinami prawa. Łączenie prawników w taki sposób pozwala nam na skuteczniejszą standaryzację pracy i lepsze wykorzystanie doświadczeń.

Tym, co nas wyróżnia, jest zaangażowanie wykraczające poza zakres usług standardowych kancelarii prawniczych.

Sylwia Karp-Rut

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanej Kancelarii Adwokackiej funkcjonującej na rynku od wielu lat. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, organizacji pożytku publicznego. Zapewnia pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i gospodarczego. Od lat zajmuje się tematyką spółek prawa handlowego i wprowadzaniem w nich praktycznych rozwiązań ze szczególnym uwzględnieniem ustroju spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Interesuje się zagadnieniami prawa rodzinnego, a w szczególności kwestią związaną z rozwodem.

Wojciech Rut

Posiada rozległe doświadczenie w zakresie prawa farmaceutycznego oraz prawa medycznego. Specjalista w obsłudze prawnej podmiotów opieki zdrowotnej. Znawca problematyki „błędu medycznego”. Ekspert w zakresie lokowania inwestycji zagranicznych na terytorium RP oraz obsłudze prawnej spółek prawa handlowego. Znawca problematyki zagadnień prawnych w sporcie.