Adwokat Grzegorz Sarzyński Kancelaria Adwokacka

Adwokat Grzegorz Sarzyński Kancelaria Adwokacka
Adres:
Sienkiewicza 55
39-400 Tarnobrzeg
Kontakt:
+48 662 742 432

Kancelaria Adwokacka Adwokata Grzegorza Sarzyńskiego założona została w 2015 r.
Uprawnienia i doświadczenie zawodowe jej założyciel zdobywał w Lublinie, jako członek Lubelskiej Izby Adwokackiej i prawnik renomowanych kancelarii adwokackich, w których  zajmował się obroną klientów w postępowaniach przygotowawczych i sądowych, czy reprezentacją klientów w sprawach przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym.

Kancelaria Adwokacka początkowo działała na terenie Lublina, by docelowo przenieść struktury na teren województwa podkarpackiego. Obecnie siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Tarnobrzegu, zaś jej filia w Nowej Dębie, jednak w istocie zasięg terytorialny podejmowanej obsługi prawnej obejmuje całą południowo-wschodnią i centralną Polskę. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej i szybkości działania Kancelaria Adwokacka prowadzi stałą współpracę z 6 indywidualnymi kancelariami adwokackimi z terenu województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Głównymi specjalizacjami Kancelarii Adwokackiej jest prawo cywilne, w tym dochodzenie roszczeń, dział spadku, podział majątku po ustaniu wspólności małżeńskiej, szeroko rozumiane odszkodowania, konstruowanie lub opiniowanie umów cywilnych, prawo karne, z akcentem na pomoc prawną zatrzymanym i tymczasowo aresztowanym, obronę w sprawach przestępstw i wykroczeń przeciwko bezpieczeństwu ruchu drogowego czy reprezentację w postępowaniu karnym wykonawczym. Istotną częścią praktyki adwokackiej jest prawo rodzinne. To przede wszystkim rozwody i sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dziećmi.


Specjalizacje: Spadki, Prawo rodzinne , Prawa konsumenta , Nieruchomości, Sprawy administracyjne , Sprawy karne , Działalność gospodarcza , Kontrakty gospodarcze , Własność intelektualna , Prawo ochrony konkurencji , Prawo budowlane , Ochrona środowiska , Prawo karne gospodarcze , Postępowanie sądowe , Prawo pracy firma, Prawo pracy .

Grzegorz Sarzyński

Ukończył magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji oraz jednolite magisterskie studia politologiczne na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W latach 2010-2011 realizował i koordynował projekty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. W latach 2012-2014 aplikant adwokacki. Od 2015 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Tarnobrzegu, zaś od 2016 r. również filię Kancelarii w Nowej Dębie. Świadczy pomoc prawną dla klientów indywidualnych, głównie w sprawach karnych i cywilnych (w tym rodzinnych). Prowadzi także obsługę podmiotów gospodarczych.