Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając
Adres:
Polskiej Organizacji Wojskowej 15
98-300 Wieluń
Kontakt:
+48 43 843 92 55

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając została założona w roku 2001 i aktualnie mieści się przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 15 w Wieluniu.
Kancelaria od ponad 16 lat nieprzerwanie świadczy szeroko pojęte usługi na rynku prawniczym polegające na reprezentacji klientów przed sądami i organami administracji, doradztwie oraz udzielaniu porad prawnych. Funkcjonowanie kancelarii opiera się na zapewnieniu rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej podmiotom profesjonalnym (przedsiębiorcom, jednostkom samorządu terytorialnego, podmiotom rynku finansowego, placówkom leczniczym), jak i osobom fizycznym – na zasadzie jednorazowej pomocy prawnej, bądź stałej obsługi.
Celem nadrzędnym zespołu prawników kancelarii jest stworzenie najbardziej optymalnych i dopasowanych do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta rozwiązań.
Do specjalizacji kancelarii zaliczają się prawo handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo medyczne i farmaceutyczne, prawo bankowe. Oferujemy również doradztwo sukcesyjne – obejmujące planowanie sukcesji firmy przez następne pokolenie. Nasza oferta to także doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, handlowego i podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb firm rodzinnych w biznesie, połączone z doborem docelowej formy prawnej prowadzenia działalności (w tym grupy spółek) pod kątem uwarunkowań gospodarczych, celowości odseparowania majątku prywatnego od biznesu oraz wysokości zobowiązań podatkowych.
Kancelaria oferuje również szereg usług prawnych w sprawach dotyczących polskiego obywatelstwa, w szczególności potwierdzenia posiadania polskiego obywatelstwa, jego nabycia, a także zagadnień bezpośrednio z nim związanych, takich jak umiejscawianie zagranicznych aktów stanu cywilnego w polskim porządku prawnym. Udzielamy pomocy prawnej Klientom mieszkającym w Polsce, jak i za granicą.  
Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby jej Klienci byli reprezentowani w sposób zapewniający im pełną, a przede wszystkim skuteczną ochronę interesów prawnych. Troska o ich bezpieczeństwo to nasze nadrzędne motto.


Beata Zając

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zawód radcy prawnego wykonuje od 1996 r. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2010-2015 wykładowczyni na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka programu szkoleniowego prawników organizowanego przez Agency for International Development (USAID)w USA w roku 1996 i szkolenia organizowanego przez American Management Association „Credit, collection and financial management” w Atlancie w 1995r . Od 2001 r. prowadzi indywidualną kancelarię prawną w Wieluniu. Posiada bogate doświadczenie  i wiedzę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, medycznego i bankowego. Podczas wieloletniej pracy zawodowej uczestniczyła z powodzeniem jako pełnomocnik w licznych postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Krajową Izbą Odwoławczą.  Brała udział w wielu procedurach tworzenia i przekształcania spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń – zapewniającym przy tym ich bieżącą obsługę prawną.

Katarzyna Burchacińska-Zając

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku prawo oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku filologii germańskiej.  Od 2015 r. do chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Łodzi. Zajmuje się sprawami z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Szczególne zainteresowania to  prawo medyczne  i farmaceutyczne oraz reprezentowanie lekarzy i podmiotów medycznych w sprawach dotyczacych odpowiedzialności za błedy i zdarzenia medyczne.


Szymon Sarowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku prawo.  Zajmuje się prawem pracy, prawem ochrony srodowiska oraz inwestycji .  Specjalizuje się w prawie  zamówień publicznych oraz w problematyce zatrudniania cudzoziemców . Jest odpowiedzialny za przygotowywanie dla klientów kompleksowej organizacji procesu zamówień publicznych oraz obsługę prawną dużych inwestycji budowlanych.  Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Posługuje się językiem angielskim.