Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Dobaniewicz-Grabowskiej

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Dobaniewicz-Grabowskiej
Adres:
Kilińskiego 8C
95-200 Pabianice
Kontakt:
+48 42 213 08 00

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Dobaniewicz-Grabowskiej powstała w październiku 2004 r. Tworzy ją zespół ludzi na czele z Magdaleną Dobaniewicz-Grabowską, którzy z niezwykłą pasją wykonują swój zawód.

Kancelaria Radcy prawnego Magdaleny Dobaniewicz – Grabowskiej specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorców, w tym świadczeniem pomocy w zakładaniu firm, spółek oraz ich bieżącej obsługi we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem firmy; w umowach (ich tworzeniu, zmianach, analizowaniu, negocjowaniu, prowadzeniu mediacji i sporów sądowych na tle ich wykonywania); a także w sprawach i sporach o zapłatę z różnych stosunków prawnych.
Kancelaria zajmuje się również obsługą klientów indywidualnych, w szczególności, w zakresie nieruchomości i prawa cywilnego, prowadzenia spraw rozwodowych i wszystkich kwestii z tym związanych ( sprawy opieki nad dziećmi, sprawy alimentacyjne, podział majątku ), a także pozostałych spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa pracy.


Specjalizacje: Spadki, Prawo rodzinne , Prawa konsumenta , Nieruchomości, Prawo spółek , Działalność gospodarcza , Kontrakty gospodarcze , Własność intelektualna , Inwestycje , Postępowanie sądowe , Prawo pracy firma, Prawo pracy .

Magdalena Dobaniewicz-Grabowska – radca prawny - Założyciel Kancelarii

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Pracę magisterską pod tytułem „Konstrukcja prawna zapisu ” obroniła w Katedrze Prawa Cywilnego.
W latach 1998-2002r. była uczestnikiem zaocznych Studiów Doktoranckich przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

W maju 2003r. ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi z wynikiem bardzo dobrym.

Radca prawny Magdalena Dobaniewicz-Grabowska w czerwcu 2008 r. ukończyła Podyplomowe Studium Europejskiego Prawa Gospodarczego i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Prawa i Administracji z wynikiem bardzo dobrym.
Radca prawny Magdalena Dobaniewicz-Grabowska od listopada 2012 r. jest mediatorem Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Magdalena Dobaniewicz-Grabowska specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie umów, procesach sądowych.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama Mikołaja i miłośniczka wyżła weimarskiego - Viki, z którą dzieli jedną ze swoich pasji - nordic walking

Anna Szen – radca prawnyAnna Szen jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską p.t. „Handel dziećmi” obroniła w Katedrze Prawa Karnego Międzynarodowego.
W latach 2013 – 2015 odbyła aplikację radcowską zakończoną egzaminem radcowskim. W 2016 roku została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.


 Z Kancelarią Radcy Prawnego Magdaleny Dobaniewicz – Grabowskiej związana jest od marca 2012 roku.

Biegle posługuje się językiem angielskim, w wolnych chwilach uczy się języka japońskiego, trenuje karate. Prywatnie miłośniczka języków obcych, muzyki i dobrej książki.