Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
Adres:
ul. Żwirki 17
90-539 Łódź
Kontakt:
+ 48 42 631 94 44

Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla biznesu, dostarczając rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność działania w obrocie gospodarczym. Swoim Klientom zapewnia indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb biznesu oraz efektywne i bezpieczne rozwiązania.

Kancelaria łączy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców w tradycyjnych gałęziach prawa z otwartością na nowe wyzwania, specjalizując się m.in. w prawie IT, w tym w e-commerce, ochronie danych osobowych, prawie korporacyjnym, fuzjach oraz przejęciach dla małych i średnich przedsiębiorstw, prawie własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji.
Ponadto, dzięki współpracy z międzynarodową siecią kancelarii European Tax & Law (ETL) zrzeszającą prawników, doradców podatkowych i biegłych rewidentów z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Afryki, zapewnienia swoim Klientom kompleksową obsługę prawną o światowym standardzie, nie tylko na terenie Polski, ale i na całym świecie.
Kancelaria ma swoje oddziały w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Specjalizacje: prawo IT, e-commerce, ochrona danych osobowych, prawo własności intelektualnej, prawo gospodarcze i cywilne, prawo nieruchomości, prawo pracy, compliance.