Imię i nazwisko:

Kamil Nagrabski

Kancelaria:

Kancelaria Prawna Skarbiec

Funkcja:

Radca prawny

Kariera:

Komplementariusz, Manager Zespołu Doradztwa Gospodarczego.

Od 2021 roku zarządza Zespołem Doradztwa Gospodarczego w Kancelarii Prawnej Skarbiec. Jako jeden z najbardziej doświadczonych członków zespołu i kluczowy ekspert w zakresie doradztwa prawnego pod prawem polskim w 2021 roku został komplementariuszem Kancelarii.

Jest ekspertem prawa handlowego, gospodarczego i cywilnego. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej i ustrukturyzowania jej w sposób optymalny pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu, jak i z punktu widzenia obciążeń publicznoprawnych.

Opracowuje analizy aktualnej sytuacji przedsiębiorstw i określa potencjalne ryzyka związane z planowanymi transakcjami kapitałowymi. Przygotowuje i zabezpiecza prawnie procesy fuzji, likwidacji, postępowań upadłościowych, restrukturyzacji i innych przekształceń przedsiębiorstw.

Z Kancelarią Prawną Skarbiec związany jest od 2012 roku. Swoją karierę w firmie rozpoczynał jako stażysta. Pod okiem doświadczonego zespołu szybko awansował na stanowisko asystenta prawnego, a następnie młodszego prawnika. Po kilku latach praktyki i poszerzania kompetencji wyspecjalizował się w zakresie doradztwa strategicznego i stopniowo przejmował samodzielne prowadzenie spraw Klientów Kancelarii. W trakcie praktyki zawodowej uzyskał też tytuł radcy prawnego bez odbywania aplikacji.

Jako manager stawia zarówno na doświadczonych radców prawnych jak i młodych, ambitnych aplikantów szukających profesjonalnego mentoringu i możliwości długofalowego rozwoju w kancelarii prawnej będącej liderem w tworzeniu kompleksowych strategii ochrony majątku prywatnego i firmowego, doradztwie strategicznym dla przedsiębiorców oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.