#PRAWO PRZY KAWIE

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp. k.  rozpoczyna cykl spotkań poświęconej tematyce prawnej i zaprasza na inauguracyjne spotkanie przy porannej kawie w ramach cyklu „Praktycy Prawa”.

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie nowym technologiom w branży zarządzania wierzytelnościami w której następuje dynamiczna , progresywna automatyzacja procesów, która jest w obecnym czasie jednym z głównych wyzwań z jakimi muszą zmierzyć się zarówno wierzyciele jak i firmy windykacyjne.

Jako, że Kancelaria specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami na wszystkich etapach , na pierwszym spotkaniu przedstawione będą technologie wykorzystywane w procesach windykacyjnych  ze szczególnym zwróceniem uwagi  na nowe  narzędzie wykorzystywane w procesach egzekucyjnych.

Na pierwszą kawę Kancelaria zaprasza do swojej siedziby przy Prostej 51 w Warszawie 29 września 2021 na godzinę 10.00.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są  o potwierdzenie udziału poprzez wysłanie maila na adres szkolenia@i-rs.pl, Ponieważ spotkania odbywają się w małych, maksymalnie 6 osobowych grupach, ilość miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Artykuły z tej kategorii